×
Dzisiaj jest Czwartek, 04 Czerwca 2020 roku.

Minister rolnictwa Ardanowski zgadza się na odrolnienie gruntów gminie i miastu


Dodane: 2019-03-12

Wczoraj (11.03) przebywał w Chojnicach minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski. W CE-W spotkał się m.in. z burmistrzem Chojnic Arseniuszem Finsterem i wójtem gminy Chojnice Zbigniewem Szczepańskim.

Zasadniczym tematem były wnioski tych włodarzy o zgodę na odrolnienie terenów, którymi zarządza Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin. Informację o efektach tego spotkania Minister podał podczas konferencji prasowej w CE-W. Zaznaczył, że pierwszy, który naszym włodarzom obiecał załatwienie ich postulatu, był wiceminister rolnictwa z PO Kazimierz Plocke (w latach 2007 - 2015). Przekazał, że jest pozytywnie nastawiony do wniosków samorządowców i jest zdania, że powinno udać się ich wdrożenie do końca bieżącej kadencji Parlamentu.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.