×
Dzisiaj jest Czwartek, 04 Czerwca 2020 roku.

Parking przy Starostwie docelowo będzie płatny


Dodane: 2019-03-13

Wicestarosta Chojnicki Mariusz Paluch podczas wczorajszej (12.03) konferencji prasowej, która odbyła się w salce na zapleczu hali sportowej Centrum Park, zapowiedział, że wkrótce będzie gotowa koncepcja zmian w funkcjonowaniu parkingu przy Starostwie Powiatowym.

Przedstawił Staroście Markowi Szczepańskiemu sześć koncepcji nowych zasad, szef dał mu zadanie przygotowanie siódmej. Jedynym szczegółem, który udało się wyciągnąć od Mariusza Palucha dziennikarzom było to, że będzie on płatny w godzinach pracy Starostwa Powiatowego. Natomiast Starosta Marek Szczepański zadeklarował, że nie wycofuje się z pomysłu finansowej motywacji pracowników Starostwa z dojazdu do pracy na rowerze. Planuje także zakup 2 - 3 rowerów o napędzie nożnym lub elektrycznym.

Migawkę video i zdjęcie parkingu wykonano z Wzgórza Katowskiego 13.03 około godziny 11.00.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.