×
Dzisiaj jest Czwartek, 23 Maja 2019 roku.

H. i B.Łęgowscy oraz J. i G. Erdmannowie świętowali w ratuszu jubileusze


Dodane: 2019-03-15

Wczoraj (14.03) wiceburmistrz Adam Kopczyński wręczył dwóm parom medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Halina i Bernard Łęgowscy obchodzili 65 rocznicę, Jadwiga i Gerwazy Erdmannowie 50 rocznicę.

Państwo Łęgowscy (na miniaturce video z lewej strony) poznali się w Chojnicach na zabawie "U Urbana". Urodziło im się czworo dzieci, mają siedmioro wnucząt i pięcioro prawnucząt. Na emeryturze wolny czas spędzają głownie na działce. Wspólne zainteresowania, to filatelistyka, wędkarstwo, czytanie książek i rozwiązywanie krzyżówek.

Państwo Erdmannowie poznali się jako uczniowie Szkoły Podstawowej w Pawłowie. Ich domy rodzinne były na tej samej ulicy w Pawłowie. Małżeństwem są od 16 listopada 1968 roku. Mają dwoje dzieci, troje wnucząt i jedną prawnuczkę. Także sporo czasu poświęcają swojej działce. Zajmują się na niej pielęgnacją kwiatów oraz hodowlą kur. Ich pasją są zagraniczne wycieczki.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.