×
Dzisiaj jest Czwartek, 23 Maja 2019 roku.

Wolontariusze z Centrum Młodzieżowego gościli radnego Andrzeja Platę


Dodane: 2019-03-15

Na zaproszenie wolontariuszy z Samorządnego Centrum Młodzieżowego oraz prezesa Fundacji Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej Michała Karpiaka w siedzibie przy ul. Koszarowej 8 gościł miejski radny Andrzej Plata.

Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia przez Michała Karpiaka historii powstania Centrum, zakresu działalności; na co jest wydawany bardzo skromny budżet pochodzący z grantów od UM Chojnice i Starostwa Powiatowego. Następnie przedstawiciele wolontariuszy opowiedzieli o swoich pasjach, co robią w Centrum. Dziennikarz Chojnice TV zapytał Michała Karpiaka, czy widzi możliwość powiększenia zasobu lokalowego Centrum, skoro miasto wybudowało dla MKS Chojniczanka kolejne Centrum Medialne i być może niektóre pomieszczenia nie będą już potrzebne klubowi. Radny Andrzej Plata pogratulował młodzieży zaangażowania w swą społeczną działalność. Poinformował, że za kilka dni jej lider Michał Karpiak będzie gościem Komisji ds. Społecznych, gdzie przedstawi problemy Centrum Młodzieżowego.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.