×
Dzisiaj jest Wtorek, 18 Czerwca 2019 roku.

Twórcy kultury i działacze odebrali nagrody Burmistrza za 2018 rok


Dodane: 2019-04-15

W sali obrad RM odbyła się dziś (15.04) uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Chojnic Arseniusza Finstera za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury w 2018 roku.

Oprócz włodarza miasta wzięli w niej udział jeszcze wiceburmistrz Adam Kopczyński, szef Referatu Kultury Zbigniew Buława oraz przewodniczący Komisji Kultury i Sportu w RM Bogdan Kuffel. Nagrodzonych zostało 14 osób. Najwięcej za upowszechnianie kultury, w tym Joanna Glaza (na miniaturce video, obok Adriana Połom, od 11 minuty relacji) z LO im. Filomatów Chojnickich za organizację Kwietniowych Spotkań z Poezją, które niedawno miały 28 edycję. Nagrodzono także za twórczość rzeźbiarską, malarstwo, taniec, fotografię, teatr i plastykę.

Lista nagrodzonych przez Burmistrza Chojnic (foto na FB).


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.