×
Dzisiaj jest Wtorek, 18 Czerwca 2019 roku.

Burmistrz jutro jedzie z drożdżówkami do strajkujących nauczycieli


Dodane: 2019-04-15

Dziś (15.04) po południu burmistrz Arseniusz Finster spotkał się w ratuszu z działaczami chojnickiego Związku Nauczycielstwa Polskiego. Zasadniczym tematem rozmów była debata nad sposobami wyrównania uczestnikom strajku utraconych zarobków.

Proszą o to w piśmie adresowanym do burmistrza nauczyciele z miejskich szkół. Podczas konferencji prasowej Arseniusz Finster zadeklarował, że jeśli uda się znaleźć formułę prawną, to zrealizowałby ten postulat. Na dziś jest pomysł, by z zaoszczędzonej części subwencji oświatowej wypłacić strajkującym nauczycielom zwiększony dodatek motywacyjny lub wynagrodzić za dodatkową pracę przy pisaniu programu dydaktycznego.

Natomiast jutro (wtorek 16.04) burmistrz Arseniusz Finster odwiedzi strajkujących nauczycieli, by ...poczęstować ich drożdżówkami! Zakup 300 sztuk tych ciastek został sfinansowany ze środków na promocję samorządu terytorialnego.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.