×
Dzisiaj jest Wtorek, 18 Czerwca 2019 roku.

Straż Miejska walczy ze smogiem, kontroluje place zabaw


Dodane: 2019-04-15

Komendant Straży Miejskiej Arkadiusz Megger przekazał dziś (15.04) na konferencji prasowej w ratuszu dane na temat prowadzonych kontroli palenisk domowych podczas kończącego się sezonu grzewczego oraz z wiosennego przeglądu placów zabaw.

Ogółem strażnicy miejscy przeprowadzili 275 kontroli domowych kotłowni. Sąsiedzi zgłosili do SM 97 przypadków podejrzenia spalania śmieci w piecach. W efekcie strażnicy udzielili 13 pouczeń, wręczyli 3 mandaty.

W ostatnich dniach natomiast został przeprowadzony przegląd placów zabaw. Ich zarządcy mają czas do końca kwietnia na usunięcie stwierdzonych zaniedbań. Najczęściej były to przegniłe deski czy uszkodzone drewniane części.

Na miniaturce video dzisiejsze zdjęcie z fragmentem placu zabaw na osiedlu Bursztynowym, gdzie dzieci drugi rok czekają na uruchomienie zabawki pt. kopalnia piasku.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.