×
Dzisiaj jest Piątek, 13 Grudnia 2019 roku.

Chojnickie koło związku emerytów i rencistów otrzyma sztandar


Dodane: 2019-04-17

W sobotę 27.04 odbędą się uroczystości związane z przekazaniem dla chojnickiego koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów sztandaru. Koszt jego wykonania wyniósł 6200 zł.

Obchody rozpoczną się o g. 10.00 mszą św. w Bazylice Mniejszej. Po niej jej uczestnicy przejdą do Chojnickiego Centrum Kultury, gdzie zostanie podsumowana działalność podczas 60 lat istnienia organizacji. Zasłużeni działacze i członkowie otrzymają dyplomy i wyróżnienia. Firmy i organizacje wspierające koło, które liczy około 1160 członków, także dostaną podziękowania. Organizatorzy zapraszają członków PZERiI do jak najliczniejszego udziału w uroczystości.

Informacje o uroczystościach przekazali na konferencji prasowej w UM z 15.04.2019 Urszula Szuba z PZERiI oraz wiceburmistrz Adam Kopczyński.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.