×
Dzisiaj jest Piątek, 29 Maja 2020 roku.

Wojewódzki Wielki Spływ był z Czernicy do Mylofu


Dodane: 2019-05-18

Dziś (18.05) odbyła się III edycja Wielkiego Spływu Kajakowego organizowanego od 2017 roku. W 2019 200 kajakarzy popłynęło z Czernicy do Mylofa.

Głównym organizatorem był Samorząd Województwa Pomorskiego, który czynnie reprezentował Wicemarszałek Ryszard Świlski.  On także na przystani w Czernicy, wraz ze Starostą Markiem Szczepańskim, burmistrzem Brus Witoldem Ossowskim, Wójtem Zbigniewem Szczepańskim oraz gościem Spływu burmistrzem Człuchowa Ryszardem Szybajło, dokonał otwarcia imprezy. Po wysłuchaniu informacji o otaczających terenach od przedstawiciela Nadleśnictwa Przymuszewo i dyrektora Zaborskiego Parku Krajobrazowego Mariusza Grzempę, kajakarze ruszyli Brdą do Mylofu. Meta była zlokalizowana przy polu namiotowym przy leśniczówce.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.