×
Dzisiaj jest Piątek, 29 Maja 2020 roku.

Anna Eichler pokazała swą pierwszą wystawę obrazów


Dodane: 2019-05-19

Jednym z punktów bardzo bogatego programu chojnickiej edycji Nocy Muzeów (18.05) był wernisaż wystawy obrazów Anny Eichler zatytułowanej "Zatrzymanie".

W sali wystawowej Chojnickiego Centrum Kultury otworzył ją wicedyrektor tej placówki Łukasz Sajnaj. "Przez wieki ludzie malowali, żeby wypełnić swój świat, ja maluję, żeby stworzyć pewnego rodzaju aktywną pustkę - rozerwać strumień komunikatów wizualnych, który nas zalewa, potencjalną przestrzenią dla kontemplacji i zatrzymania. Interesuje mnie patrzenie i dostrzeganie tego, co jest. I tworzenie obrazów, które bez poświęcenia im dłuższej chwili, nie dadzą się tak naprawdę zobaczyć." - tak w notce na stronie ChCK o swej sztuce opowiedziała Anna Eichler.

Wystawa będzie czynna od 18 maja do 9 czerwca w sali wystawowej Chojnickiego Centrum Kultury. Wstęp wolny.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.