×
Dzisiaj jest Wtorek, 10 Grudnia 2019 roku.

Noc Muzeów w podziemiach kościoła gimnazjalnego oraz w Farze


Dodane: 2019-05-21

W trzeciej i ostatniej części relacji z sobotniej (18.05) Nocy Muzeów migawki z sali w podziemiach kościoła gimnazjalnego oraz ze średniowiecznej Fary.

W Collegium ARS tego wieczora przy fortepianie grał Michał Januszewski. Słodki poczęstunek z kawą i herbatą był od Rodziny Kolpinga. Do oglądania była wystawa malarstwa i rzeźby Marleny Pawlak, Miejskiego Konserwatora Zabytków. W sąsiednim kościele farnym tym razem była wystawa fotograficzna przedstawiająca najstarszy chojnicki obiekt sakralny w różnych okresach historii. Można było także obejrzeć m.in. parafialne kroniki.

Zdjęcie do miniaturki video powstało podczas odpoczynku na Starym Rynku. Na ratuszowym balkonie Przemysław Zientkowski w roli przewodnika grupy dzieci zwiedzających siedzibę władz miasta.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.