×
Dzisiaj jest Piątek, 29 Maja 2020 roku.

Homofobiczne banery przy ul. Tucholskiej zgłoszone do Prokuratury


Dodane: 2019-05-22

Po sygnale otrzymanym od fotograf Anki Zajkowskiej o homofobicznych banerach stojących przy ul. Tucholskiej burmistrz Arseniusz Finster zgłasza je do Prokuratury Rejonowej w Chojnicach.

Poinformował o tym podczas poniedziałkowej (20.05) konferencji prasowej. Banery stoją w tym samym miejscu (właścicielem gruntu jest prywatna osoba), gdzie stały o tematyce antyaborcyjnej. Wówczas także burmistrz składał w tej sprawie doniesienie do Prokuratury, ale odmówiono wszczęcia dochodzenia. Po pewnym czasie te banery zniknęły po tym, jak zostały przez nieznanych sprawców pocięte. Arseniusz Finster zadeklarował, że jeśli w jego ślady pójdą osoby prywatne dotknięte treściami tam umieszczonymi, to on także dopisze się do jego autorów.

Miniaturka video, to zdjęcie Anki Zajkowskiej z FB.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.