×
Dzisiaj jest Piątek, 13 Grudnia 2019 roku.

Naprawa Orlika przy ul. Lichnowskiej do poprawki


Dodane: 2019-06-13

Jakość wykonanych niedawno prac naprawczych na boisku Orlika przy ul. Lichnowskiej nie przypadła do gustu burmistrzowi Arseniuszowi Finsterowi. Poinformował o tym na poniedziałkowej (10.06) konferencji prasowej.

Początkowo planowano za 400 tys. zł dokonać całkowitej wymiany nawierzchni boiska na Orliku przy ul. Lichnowskiej. Ostatecznie zdecydowano te pieniądze wydać na naprawy i konserwacje na wszystkich miejskich boiskach ze sztuczną nawierzchnią. Najwięcej zastrzeżeń włodarz miasta ma do jakości nowej "trawy" i różnych odcieni białych linii na boisku obok stadionu KS Kolejarz. Liczy na to, że nie będzie konieczności wymiany całej nawierzchni, bo przymierza się do kolejnej inwestycji w obiekcie sportowym. Chodzi o montaż klimatyzacji w hali widowiskowo - sportowej Centrum Park.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.