×
Dzisiaj jest Piątek, 13 Grudnia 2019 roku.

Ulica Łanowa ma nowy asfalt


Dodane: 2019-06-13

Trwa realizacja miejskich inwestycji, które są widoczne na ulicach. Rozpoczęło się odtwarzanie nawierzchni ulic, które ucierpiały w czasie realizacji robót związanych z kanalizacją deszczową.

W dniu konferencji prasowej (poniedziałek 10.06) rozpoczęło się kładzenie asfaltu na ul. Łanowej (na miniaturce video zdjęcie z tego dnia). Także na osiedlu Kolejarz wchodzą drogowcy. Jest już położony na ulicach Zawiszy Czarnego i Pomorskiej. Na nich są także przyłącza gazowe, które mogą pojawić się na kolejnych ulicach tego osiedla. PGNiG planuje ułożyć sieć gazową w ulicach Zygmunta Augusta, Wojska Polskiego, Czynu Zbrojnego Kolejarzy oraz Batalionów. Burmistrz apeluje do mieszkańców tych ulic, aby jak najszybciej zadeklarowali chęć wykonania przyłącza gazowego, by w przyszłości nie był uszkadzany nowy asfalt.

Posuwają się prace przy "deszczówce" w ciągu ulic Sukienników - Człuchowskiej, ale nie uda się przed 10.07.2019 otworzyć ruchu w każdym kierunku na rondzie im. XX-lecia NSZZ Solidarność.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.