×
Dzisiaj jest Piątek, 13 Grudnia 2019 roku.

InterTony 2019 otworzyli Michał Karpiak i Radosław Krajewicz


Dodane: 2019-06-16

Mimo perturbacji związanych z wycofaniem miejskiego finansowania koncertu zespołu Vader, w sobotę 15 czerwca odbyła się IV edycja Festiwalu InterTony Chojnice 2019.

W jego otwarciu wzięli udział m.in. przedstawiciele organizatorów - dyrektor Chojnickiego Centrum Kultury Radosław Krajewicz, oraz Michał Karpiak, prezes Fundacji Rozwoju Ziemi Chojnicko-Człuchowskiej. Pierwszy życzył dobrej zabawy; natomiast drugi ostrzegł fanów ciężkich brzmień, że jest alert pogodowy najwyższego III stopnia. W razie nadejścia burzy może nastąpić przerwanie Festiwalu i konieczność ewakuacji. Tak, niestety, stało się w trakcie koncertu gwiazdy imprezy - zespołu Vader. Po 30 minutach występu, ok. g. 22 doszło do jego przerwania właśnie z powodu przechodzącej przez Chojnice burzy.

Fragmenty występów zespołu Vader oraz Grown Cold umieszczone przez fanów tych zespołów na YouTube.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.