×
Dzisiaj jest Środa, 29 Stycznia 2020 roku.

Sławomir Rząska na sesji RP przeciw politycznym manifestacjom


Dodane: 2019-06-24

Sławomir Rząska na ostatniej sesji Rady Powiatu Chojnickiego (19.06) zaprotestował przeciw politycznym manifestacjom na samorządowych imprezach. 

Wg niego było nią zaproszenie przez władze Powiatu na uroczystość otwarcia hali wielofunkcyjnej przy ul. Świętopełka Magdaleny Adamowicz, wówczas (16.04.2019) kandydatki z Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego. Uważa, że to było wykorzystanie szkoły do kampanii wyborczej. Ustosunkował się do tej uwagi, która była wygłoszona podczas debaty nad absolutorium dla Zarządu Powiatu za 2018 rok, Starosta Marek Szczepański. Uważa, że była to opinia subiektywna. Przy okazji zauważył, że z zaproszenia organizatorów uroczystości nie skorzystał poseł Aleksander Mrówczyński.

Relacja z otwarcia hali wielofunkcyjnej przy ul. Świętopełka. 

"Pośle Mrówczyński, dlaczego nie był pan na otwarciu sali dla II LO?" - Chojnice TV na konferensji prasowej PiS zapytało posła A.Mrówczyńskiego o przyczynę absencji.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.