Koncert charytatywny `W rytmie Warsa i Fogga`

Dodane: 2019-07-15

Zapis transmisji koncertu charytatywnego zorganizowanego przez GOK Chojnice w Amfiteatrze Letnim w Charzykowach w niedzielę 14.07.2019 w celu zebrania środków na rehabilitację Oliwki Stanka i Olka Cybulskiego.

W trakcie imprezy do puszek trafiło 3346,48 zł. Wystąpili na niej zespół Muzycy i Przyjaciele w składzie Sylwia Mazur – vocal, Karol Ostrowski – ewi, Michał Ratkowski – piano, Waldemar Gołdon – gitara, Wiesław Galikowski – bas, Eugeniusz Ratkowski - gitara. Ponadto wokalistki z OK Rytel, podopieczne DPS Chojnice (akompaniament - Dominik Madej), Dariusz Gańcza (Tawerna BUCHTA), Jacek Warsiński (Wójt Konarzyn) oraz Mariusz Paluch (Wicestarosta Chojnicki). Koncert zapowiedziała dyrektor GOK Justyna Rząska.

Instytucjami wspierającymi było Stowarzyszenie Akolada oraz  biblioteka w Charzykowach. Dzieci, biorące udział w zajęciach plastycznych organizowanych w bibliotece, przygotowały materiały promocyjne na koncert – plakaty i zakładki, które były rozdawane widzom niedzielnego wydarzenia.

Nr kont bankowych, na które można przekazać datek na rehabilitację Oliwki i Olka na plakacie imprezy.

Tagi: