×
Dzisiaj jest Środa, 29 Stycznia 2020 roku.

Radni nie chcą placu zabaw w parku Wzgórze Ewangelickie


Dodane: 2019-07-27

Podczas wspólnego posiedzenia (26.07) komisji RM Chojnic radni podzielili się swymi wątpliwościami, co do sensu umieszczania w rewitalizowanym parku Wzgórze Ewangelickie placu zabaw.

Temat wywołał Kazimierz Jaruszewski. Nie rozwiał jego wątpliwości wiceburmistrz Adam Kopczyński, który powtórzył argumenty burmistrza Arseniusza Finstera z poniedziałkowej (22.07) konferencji prasowej. Podobnego zdania był także Andrzej Plata, który ponadto zapytał, czy ratusz ma pomysł na przepłoszenie gawronów z parku. Dyrektor Jarosław Rekowski przyznał, że Urząd Miejski nie planuje żadnych działań w tej materii. Ostatnim dyskutantem w sprawie projektu odnowienia miejsca po cmentarzu ewangelickim był Zdzisław Januszewski: "Ten teren powinien być wyłącznie strefą ciszy i zadumy. W pobliżu jest kilka innych ogródków jordanowskich."


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.