×
Dzisiaj jest Poniedziałek, 06 Kwietnia 2020 roku.

Chojnicka Noc Poetów miała srebrny jubileusz


Dodane: 2019-08-04

W sobotni (3.08) wieczór na drewnianych (niestety) ławkach, w czekającym na modernizację amfiteatrze w Fosie Miejskiej, odbyło się jubileuszowe XXV wydanie Chojnickiej Nocy Poetów.

W odróżnieniu od edycji sprzed wielu lat oraz od zbliżających się Nocy Operetkowych, nie było potrzeby przychodzić godzinę przed rozpoczęciem (zaplanowane na 18.00), by zająć siedzące miejsce. Dopiero około 20.00 zaczął wypełniać się sektor przy Bramie Człuchowskiej. Noc Poetów poprowadziła w br. Magdalena Kosobucka. W czasie otwarcia powitała nie tylko przedstawicieli organizatorów (m.in. wiceburmistrza Adama Kopczyńskiego), ale i radnego wojewódzkiego Leszka Bonnę.

W I części relacji zamieściliśmy otwarcie Nocy, rozstrzygnięcie Konkursu Jednego Wiersza, recytacje najlepszych wierszy przez ich twórców oraz przez poetów uczestniczących w Ogólnopolskich Spotkaniach Poetyckich; oraz recytacje wierszy przez jednego z członków Jury - Przemysława Dakowicza. W II części relacji znajdzie się skrót występu Jarosława Kąkola z zespołem „Małe Kino”.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.