×
Dzisiaj jest Piątek, 13 Grudnia 2019 roku.

Z klocków Lego budowali ratusz i Bramę Człuchowską


Dodane: 2019-08-10

Dziś (10.08) na chojnickim Starym Rynku firma RESLER Junior obchodziła swe 5 urodziny. Uświetniła je wizyta Miasteczka Lego.

To nagroda za zajęcie I miejsca w Polsce w konkursie ogłoszonym przez Lego. Za pośrednictwem chojnickiej placówki dzieci wysłały do św. Mikołaja 1546 kartek, bo było najlepszym wynikiem w Polsce. Od godziny 11 można było na Rynku wziąć udział w wielu konkursach. Jeden z nich (na miniaturce video zdjęcie z finału konkurencji pt. Budujemy chojnickie obiekty. Zdecydowanie największe powodzenia miała Brama Człuchowska, był też ratusz i miejski stadion przy ul. Mickiewicza. Była okazja wspólnie układać żyrafę o imieniu Chojniczka, "jeździć" na motocyklu z klocków Lego oraz zrobić pamiątkową fotografię przy postaciach z klocków.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.