×
Dzisiaj jest Środa, 01 Kwietnia 2020 roku.

Zespół Cisza Jak Ta w rytelskim kościele w II rocznicę nawałnicy


Dodane: 2019-08-12

W II rocznicę nawałnicy z 11.08.2017 zespół poezji śpiewanej Cisza Jak Ta wykonał koncert w kościele w Rytlu.

Przyjechał na zaproszenie Sołtys Rytla Romanny Czułowskiej, która wraz z ks. proboszczem Sylwestrem Bąkiem powitała ich w kościele w Rytlu. Głos zabrał także b. Sołtys Łukasz Ossowski. Z zaproszenia organizatorów skorzystali m.in. władze gminy Czersk z burmistrzem Przemysławem Bieskiem - Talewskim, poseł Aleksander Mrówczyński i delegacja harcerzy z ZHR Łódź. Lider zespołu Michał Łangowski w trakcie koncertu dzielił się z licznie zgromadzoną publicznością swymi refleksjami z wydarzeń sprzed 2 lat, w interesujący sposób przedstawiał kolejne utwory. Przyznał także, że jego ojciec pochodzi z Chojnic, a w Rytlu i okolicach mieszkają jego krewniacy. 

Zespół wystąpił w składzie: Michał Łangowski - gitara elektroakustyczna, wokal; Aleksandra Frąckowiak - flet poprzeczny, wokal; Ilona Karnicka - skrzypce, wokal; Dariusz Bądkowski - gitara basowa; Mateusz Wyziński - perkusja, cajon, wokal.

W relacji znalazły się 30-sekundowe fragmenty utworów wykonanych w pierwszej godzinie koncertu.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.