×
Dzisiaj jest Środa, 29 Stycznia 2020 roku.

Świetlica przy ul. Dworcowej ma być gotowa do 30 IX


Dodane: 2019-08-14

Poprawiło się tempo prac przy budowie świetlicy przy ul. Dworcowej, więc jest szansa że zakończy się do 30.09.2019.

Taką nadzieję przedstawił na poniedziałkowej (12.08) konferencji prasowej burmistrz Arseniusz Finster podczas sprawozdania z zaawansowania miejskich inwestycji i prac nad kolejnymi.

Ponadto: 23.08 jest otwarcie ofert na realizację modernizacji ulic Czereśniowej i Winogronowej; do 30.11 koniec budowy ul. Subisława od Towarowej do Żwirki i Wigury; następnie rozpocznie się wymiana kolektora deszczowego w "starej" części Subisława; będzie częściowa wymiana asfaltu na ul. Łanowej; UM zgłasza do planu Morawieckiego modernizację odcinka ul. Gdańskiej od ul. Tucholskiej do granicy miasta; jest opóźnienie na modernizacji SP-3; wysepka na rondzie Solidarności nie będzie kopcem, powstanie na niej kwietnik; ul. Człuchowska przy rondzie jest przejezdna w obu kierunkach; prace na ul. Sukienników przy rondzie mają zakończyć się do 23 sierpnia.

Na miniaturce video zdjęcie z 14.08 budowy świetlicy przy ul. Dworcowej.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.