×
Dzisiaj jest Piątek, 21 Lutego 2020 roku.

Stanisławski - Dlaczego skoszono trawę w Pawłówku wszędzie poza boiskiem?


Dodane: 2019-08-20

Szef osiedla Pawłówko - Małe Osady Piotr Stanisławski na posiedzeniu Rady Samorządów Osiedlowych (19.08) wyraził zdziwienie, że na zlecenie UM w sobotę 10.08 koszona była trawa na osiedlu wszędzie poza ...boiskiem przy ul. Ustronnej.

Było to w przeddzień meczu piłkarskiego w tym miejscu, o czym UM miał być uprzedzony. Jak przekazał na tym posiedzeniu radny Bartosz Bluma, w czynie społecznym przed meczem skosił trawę jeden z mieszkańców osiedla.

Ponadto w II części relacji z wczorajszego wspólnego posiedzenia RSO i komisji komunalnej oraz ochrony środowiska, która obejmuje fragmenty dyskusji w punkcie "sprawy bieżące", znalazły się takie sprawy:

- Bartosz Bluma: o programie zagospodarowania odpadami; jakie ustalenia na spotkaniu ws. inteligentnej zbiórki odpadów?; nie ma sensu ustawienie na ul. Działkowej na szutrowym odcinku znaku ograniczenia prędkości do 5 km, bo pieszy idzie szybciej; 

- Bogdan Kuffel: przy ul. Biskupa Krasickiego po meczach są przewracane pojemniki do zbiórki używanej odzieży;

- Marcin Gruchała: na trasie projektowanego zachodniego obejścia miasta są wg RDOŚ siedliska kumaka nizinnego, grozi nam strajk ekologów; także Kornelia Żywicka krytycznie o trasie obejścia.

Na miniaturce video zdjęcie z meczu z 11.08 na boisku przy ul. Ustronnej wykonane przez działaczy Samorządu.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.