×
Dzisiaj jest Piątek, 13 Grudnia 2019 roku.

Burmistrz - Sukienników przy rondzie będzie gotowa do soboty 14.09


Dodane: 2019-09-12

Podczas poniedziałkowej (9.09) konferencji prasowej burmistrz Arseniusz Finster przeprosił za niedotrzymanie wcześniejszych terminów otwarcia ul. Sukienników na dojeździe do ronda NSZZ Solidarność. Nowym terminem jest sobota 14.09, kiedy to ma zakończyć się asfaltowanie tego odcinka.

Do piątku 13.09 ma zakończyć się układanie kamiennych kształtek ze Strzegomia, które zostały zamówione przez wykonawcę na początku lipca br. Utworzą one tzw. koryto, którym będzie spływać deszczówka do studzienek. Kamieniołom w Strzegomiu tłumaczy opóźnienie w realizacji zamówienia brakami kadrowymi. Burmistrz Arseniusz Finster przy okazji zapowiedział zamknięcie od 23.09 na okres ok. 2 tygodni skrzyżowania Towarowa - Dworcowa - Łużycka. W tym czasie będzie w tym miejscu układany nowy kolektor oraz nowa nawierzchnia.

Miniaturka video jest zdjęciem wykonanym w czwartek 12.09 ok. g.10.20. Na placu budowy nie spotkaliśmy żadnego pracownika. Może akurat byli na przerwie śniadaniowej?


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.