×
Dzisiaj jest Środa, 01 Kwietnia 2020 roku.

Fantasy Days po raz drugi w Chojnicach


Dodane: 2019-09-14

Za tydzień (21 - 22.09) odbędzie się druga edycja Chojnice Fantasy Days. Ponownie jego organizatorem jest Zespół Szkół nr 2 przy ul. Angowickiej w Chojnicach, a "Ojcem Dyrektorem" Jacek Hałuszkiewicz, pomysłodawca całości.

Wraz ze swym szefem Józefem Kołakiem przedstawił na poniedziałkowej konferencji prasowej (9.09) w ratuszu program imprezy, która w sobotę 21.09 będzie w godzinach 10 - 21, a w niedzielę 22.09 10 - 17. Miejsce "dziania się", to Hala Sportowo - Widowiskowa Centrum Park oraz pobliska SP8. W bardzo bogatym programie znajdzie się m.in. pokaz Mistrza Świata w Carvingu, wystawa modeli Star Wars, panel o Japonii, strefa Cosplay, komputerowe gry retro, pokazy walk, puzzlomania, gry i zabawy, występ Kapeli Żmij z Krakowa. 

Właściciel Chojnice TV Jerzy Erdman w sobotę o g.10.20 opowie o swym zbiorze miesięczników FANTASTYKA, który zbierał od początku ukazywania się, czyli od 1982 roku.

Na miniaturce video zdjęcie z I edycji imprezy w 2018 roku.

Pełny program na stronie wydarzenia na FB.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.