×
Dzisiaj jest Wtorek, 21 Stycznia 2020 roku.

Dziennikarze byli z burmistrzem na ul. Nad Dworcem


Dodane: 2019-09-25

Podczas plenerowej konferencji prasowej (23.09) burmistrza Arseniusza Finstera dziennikarzom bieżące informacje przekazano przy poczcie na ul. Towarowej, o postępie przygotowań do budowy dworca autobusowego i parkingów oraz budowy nowego odcinka ul. Subisława - w tych miejscach.

Pierwsza porcja informacji dotyczyła budowy kanalizacji deszczowej i przywracania nawierzchni ulic "poszkodowanych" tymi robotami na os. Kolejarz. Kolejna związana była z robotami wokół Ronda Solidarności. Jednak roboty drogowe wokół niego na ulicach Sępoleńskiej i Szerokiej jeszcze nie wykonano. Nie zabrakło informacji dotyczących Dzielnicy Dworcowej. Burmistrz jest zdania, że układanie kolektora deszczowego na skrzyżowaniu z Dworcową ulic Łużyckiej i Towarowej i do dworca zajmie 2 tygodnie. "Zakończenie prac w ulicy Towarowej i Łużyckiej nastąpi do końca października" - stwierdził Arseniusz Finster.

Następne informacje dziennikarze zbierali podczas spaceru po ulicy Nad Dworcem (o węźle integracyjnym) i przy skrzyżowaniu Towarowa - Subisława, gdzie trwały prace przy układaniu asfaltu.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.