×
Dzisiaj jest Piątek, 21 Lutego 2020 roku.

W Lichnowach przyjęto budżet Sołectwa na 2020 rok


Dodane: 2019-09-28

W piątkowy (27.09) wieczór mieszkańcy Sołectwa Lichnowy przyjmowali za zebraniu projekt budżetu na 2020 rok. Skorzystało z tego prawa 36 osób.

Zebrali się w holu Szkoły Podstawowej w Lichnowach, w której przy stole prezydialnym zebrała się Rada Sołecka z jej szefem Zbigniewem Nojmanem. Przed debatą budżetową gminny radny zreferował realizację tegorocznych inwestycji, podziękował zaangażowanym w nią (czynnie i finansowo) mieszkańcom Lichnów. Następnie zreferował plan wydatków budżetowych na rok 2020. Najważniejsze inwestycje, to m.in. realizacja I etapu budowy ul. Chojnickiej od nr 36; uporządkowanie terenu (prace ziemne) przy wiejskim stawie; budowa siłowni plenerowej przy ul. Parkowej; dofinansowanie budowy parkingu przy ośrodku zdrowia; budowa boiska do siatkówki przy ul. Ustronnej oraz doposażenie placu zabaw przy ul. Okrężnej. W tzw. sprawach różnych mieszkańcy zgłosili m.in. konieczność nadania nazw nowym ulicom zlokalizowanym w pobliżu ulic Szkolnej i Chojnickiej.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.