×
Dzisiaj jest Wtorek, 21 Stycznia 2020 roku.

Burmistrz i jego zastępca na złotych godach jubilatów


Dodane: 2019-09-28

Wyjątkową obsadę ze strony ratusza miała piątkowa (27.09) uroczystość wręczania medali za długoletnie pożycie małżeńskie złotym Jubilatom. Tym razem nie wiceburmistrz, a burmistrz Arseniusz Finster dokonał tego aktu. 

Obecny był jego zastępca Adam Kopczyński, a uroczystość poprowadziła dyrektor Wydziału Spraw Obywatelskich, zarazem Kierownik USC, Bożena Stopa. Odebrali za osiągnięcie stażu 50 lat Halina i Mieczysław Krauze oraz Teresa i Kazimierz Poteraccy. Pierwsza para ma troje dzieci, czworo wnucząt i jedną prawnuczkę. p. Halina pracowała jako krawcowa w „Kreacji”, następnie w Urzędzie Skarbowym. p.Mieczysław był do emerytury mechanikiem maszyn rolniczych w Chojnicach.

Teresa Poteracka pracowała w Państwowym Biurze Notarialnym oraz w Wydziale Ksiąg Wieczystych w chojnickim Sądzie Rejonowym. Jej mąż Kazimierz był cukiernikiem. Najbardziej znany jest jako znany bokser i trener. Wspólnie wychowali syna i córkę, mają troje wnucząt. Jedno z nich urodziło się dzięki chojnickiemu programowi wsparcia In Vitro. Burmistrz Arseniusz Finster jest tzw. wujkiem dla niego.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.