×
Dzisiaj jest Piątek, 21 Lutego 2020 roku.

31.01.2020 na Starym Rynku będzie umieszczona Kapsuła Czasu


Dodane: 2019-10-09

W dniu 100 rocznicy powrotu Chojnic do Macierzy, czyli 31.01.2020 roku, na Starym Rynku zostanie umieszczona Kapsuła Czasu.

Jest to jeden z elementów obchodów tej rocznicy. Jego organizatorzy proszą mieszkańców miasta o przekazanie małych przedmiotów, które chcieliby przekazać przyszłym pokoleniom i listy do przyszłości. Więcej szczegółów tej akcji na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Innym wydarzeniem zaplanowanym tego dnia do realizacji, także na Starym Rynku, jest zgromadzenie na nim Chojniczan z chorągiewkami w barwach narodowych lub innych elementach w kolorach biało - czerwonych, rozwinięcie flagi o długości 100 metrów i wykonanie zdjęcia z podnośnika. Po jego wydrukowaniu także znalazłoby się w Kapsule Czasu. Na kolejnej konferencji prasowej za tydzień ma być podany cały harmonogram wydarzeń organizowanych z okazji tej rocznicy.

Nagranie z konferencji prasowej z 7.10.2019. Miniaturką video jest zdjęcie Kapsuły Czasu wykorzystanej we Wrocławiu.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.