×
Dzisiaj jest Piątek, 03 Kwietnia 2020 roku.

Promocja nr 29 Kwartalnika Chojnickiego


Dodane: 2019-10-30

"Chojnickie żagle" były tematem wiodącym nr 29 Kwartalnika Chojnickiego. Jego promocja odbyła się w poniedziałek 28.10.2019 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Jak zwykle na wstępie zawartość numeru omówił pokrótce jego redaktor naczelny Kazimierz Jaruszewski. Żartobliwie narzekał, że jest dekoncentrowany przez ... wystawę obrazów Marleny Pawlak. Jeden z nich, to kobiecy akt (na miniaturce video zdjęcie z nim i jego autorką). Brać żeglarska była reprezentowana przez mamę Irminy Mrózek Gliszczyńskiej, Wojciecha Rolbieckiego z Ludowego Klubu Sportowego Charzykowy oraz Jana Malickiego. Podczas promocji głos zabrali także: Benon Jan Szmyt (o tekście nt. Bralewnicy z poprzedniego nr Kwartalnika); Jolanta Łomińska (m.in. o wyścigach chartów); przewodniczący osiedla Małe Osady-Pawłówko Piotr Stanisławski o konkursie osiedlowym na najpiękniejszy ogród; Marlena Pawlak (o swych rzeźbach i obrazach).


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.