×
Dzisiaj jest , 29 Marca 2020 roku.

`Będę do podgrzewanej murawy przekonywał radnych PiS i z koalicji`


Dodane: 2019-11-03

Na listopadowej (20.11) sesji Rady Miejskiej ma rozstrzygnąć się, czy będą pieniądze na wykonanie kolejnej inwestycji na stadionie miejskim przy ul. Mickiewicza. Chodzi o wykonanie podgrzewanej murawy wraz z jej odwodnieniem. Kosztorys opiewa na kwotę 6 mln zł.

Na minionej konferencji prasowej (28.10.2019) burmistrz Arseniusz Finster zadeklarował, ze o ile uda się jemu przekonać radnych z koalicji i opozycji z PiS na kolejnej sesji RM, to jest możliwe, by w grudniu br. rozpoczęły się prace przy tej inwestycji. Ma nadzieję, że skoro ta inwestycja była umieszczona w programie jego komitetu wyborczego, to nie powinno być kłopotu z podjęciem decyzji. Liczy też, że uda się zdobyć zewnętrzne dofinansowanie na tę sportową inwestycję.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.