×
Dzisiaj jest Piątek, 03 Kwietnia 2020 roku.

W Chojnicach powstanie jadłodzielnia


Dodane: 2019-11-07

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia ma powstać pierwsza w Chojnicach jadłodzielnia. Jej lokalizacja, to okolice Stadionu Miejskiego przy ul. Mickiewicza, gdzie sięga oko kamery monitoringu.

Specjalną zamykaną wiatę wykona prywatny sponsor. Będzie w niej lodówka i półki na produkty z ważną datą trwałości. Ma być wydana ulotka informacyjna adresowana do mieszkańców miasta. Opiekować się jadłodzielnią będzie MOPS i Bank Żywności.

Miniaturka video, to zdjęcie jadłodzielni w Słupsku. Szukając ilustracji do artykułu zauważyliśmy, że część jadłodzielni w Polsce ma sektor na używaną odzież i obuwie. Oby jadłodzielnia w centrum miasta nie była jedyna. Kolejne mogłyby powstać w centrach innych osiedli mieszkaniowych.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.