×
Dzisiaj jest Środa, 03 Czerwca 2020 roku.

Joanna Warczak uruchomiła jadłodzielnię


Dodane: 2019-12-25

W poniedziałek 23.12 Joanna Warczak, pomysłodawczyni powstania w Chojnicach tzw. jadłodzielni, dokonała jej uruchomienia. Stanęła przy wejściu do siedziby Straży Miejskiej w Miejskiej Wszechnicy.

Jej budowę nie sfinansował Urząd Miejski, a prywatna firma pp. Bryłów, zajmująca się na co dzień budową domów. Opowiedzieli na uroczystości o procesie budowy nietypowego miejsca przechowywania zbędnej żywności. Jak przekazał przedstawicielom lokalnych mediów wiceburmistrz Adam Kopczyński, lada chłodnicza w jadłodzielni pochodzi z zasobów Centrum Park. Zbędną i nieprzeterminowaną żywność można dostarczać codziennie od 7 do 19. Więcej informacji o zasadach korzystania z jadłodzielni w specjalnym regulaminie.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.