×
Dzisiaj jest , 29 Marca 2020 roku.

Andrzej Górnowicz zaprasza na noworoczne imprezy sportowe


Dodane: 2019-12-27

Znany biegacz i działacz sportowy Andrzej Górnowicz jak co roku zaprasza na noworoczne imprezy sportowe. Poinformował o nich na poniedziałkowej (23.12) konferencji prasowej w Ratuszu.

Cykl rozpocznie kąpiel "morsów" o g. 11 w Jeziorze Charzykowskim przy betonowym pomoście w Charzykowach. W samo południe wyruszy ze stadionu Kolejarza przy ul. Lichnowskiej już po raz 31 Bieg Noworoczny ulicami Chojnic. Ma charakter rekreacyjny, bez mierzenia czasu i wręczania medali najlepszym. Trasa tradycyjna - z ul. Lichnowskiej przez Stary Rynek pod Bramę Człuchowską i z powrotem na stadion. Ostatnim akcentem jest kolejna edycja meczu piłkarskiego na Boisku Modrak, którego współorganizatorem jest Józef Kołak. Początek o godzinie 13.

Zawodnik Sekcji Biegowej "Florian" pochwalił się ponadto otrzymaną niedawno Złotą Odznaką Polskiego Stowarzyszenia Biegów. W ten sposób nagrodzono Andrzeja Górnowicza za zorganizowanie takich imprez biegowych, jak Biegi Strażackie czy wcześniej wymienione biegi noworoczne.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.