×
Dzisiaj jest Środa, 03 Czerwca 2020 roku.

Morsy powitały Nowy Rok w Charzykowach kąpielą i szampanem


Dodane: 2020-01-01

Tradycyjnie w pierwszy dzień Nowego Roku (1.01.2020) fani zimnych kąpieli spotkali się w Charzykowach, by w wodach jeziora wypić lampkę szampana.

Przywiózł go pan Janek, czyli Thuy Tranh Dinh z Restauracji Sukiennice. On także "zabezpieczył" muzyczny podkład wodnej zabawy. Tego dnia, jak przed kilku laty, niepotrzebna była siekiera do wyrąbania przerębli, by zrobić miejsce dla Morsów. Sygnał do wejścia do wody Jeziora Charzykowskiego, która miała dziś temperaturę 4,5 st. C, dał strażacką trąbką Andrzej Górnowicz. Po wyjściu z wody, które było szybsze z powodu pojawienia się policyjnego patrolu (policjanci mieli uwagi o nieprawidłowe parkowanie przy plaży aut "morsów"), Andrzeju Górnowicz udzielił wywiadu Chojnice TV.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.