×
Dzisiaj jest Wtorek, 25 Lutego 2020 roku.

W Chojnicach pięć lat po Czersku będzie budżet obywatelski


Dodane: 2020-01-27

Jest gotowy harmonogram wdrażania i realizacji pierwszego w Chojnicach budżetu obywatelskiego. Zastąpi on formułę budżetów osiedlowych realizowanych w ostatnich latach przez Samorządy Osiedlowe.

Przedstawił go wiceburmistrz Adam Kopczyński na konferencji prasowej przed tygodniem. Zgodnie z nim do czerwca br. będzie prowadzona kampania edukacyjno-informacyjna. Podczas niej m.in. będą warsztaty pisania wniosków. Wnioski należy składać do 16 marca. Głosowanie potrwa od 2 do 19 czerwca 2020 r. Więcej na stronie UM. Treść uchwały RM ws. budżetu obywatelskiego tutaj.

Miniaturką video jest screen z nowoczesnej i przejrzystej witryny internetowej UM Czersk. Gmina Czersk pierwszy budżet obywatelski wydała w 2016 roku.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.