×
Dzisiaj jest , 29 Marca 2020 roku.

Może połączyć Al.Brzozową z Warszawską?


Dodane: 2020-02-12

Burmistrz Arseniusz Finster nie rezygnuje z pomysłu wprowadzenia zakazu skrętu w lewo z ul. Dworcowej w ul. Towarową. Może zmniejszy ruch na tym skrzyżowaniu realizacja koncepcji sprzed lat, by przebić połączenie Alei Brzozowej z ul. Warszawską i Drzymały?

Przypomniał o niej podczas poniedziałkowej (10.02) konferencji prasowej Jerzy Erdman z Chojnice TV. Burmistrz zadeklarował sprawdzenie w ratuszowym archiwum tych informacji. Jednocześnie podtrzymał, mimo negatywnego stanowiska Starostwa Powiatowego, doprowadzenie do zmiany organizacji ruchu na niedalekim skrzyżowaniu ulic Dworcowej - Towarowej - Łużyckiej. Jest zdania, że autobusy miejskie i PKS po wybudowaniu nowego dworca autobusowego, mogłyby do niego dojeżdżać wyłącznie ul. Warszawską.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.