×
Dzisiaj jest Poniedziałek, 06 Kwietnia 2020 roku.

Starostwo liczy na laur w konkursie Innowacyjny Samorząd


Dodane: 2020-02-24

Pojutrze (26.02.2020) okaże się, czy chojnickie Starostwo Powiatowe otrzyma laur w I edycji konkursu Innowacyjny Samorząd. Gala odbędzie się w Warszawie w siedzibie Ministerstwa Rozwoju.

Samorząd Powiatowy zgłosił m.in. takie działania, jak inicjatywa dotowania dojazdów rowerami przez pracowników Starostwa; rezygnacja z plastikowych opakowań do napojów; zorganizowanie Pomorskiego Dnia Aktywnego Seniora; udział pracowników w programie "Zdrowy urząd", który miał na celu podniesienie stanu zdrowotności, jego koszt, to 390 tys zł, w całości sfinansowany z dotacji, trwał 2 lata.

Informacje z konferencji prasowej w Starostwie Powiatowym z 18.02.2020, które przekazał Starostwa Marek Szczepański oraz rzecznik Monika Garstecka - Niemczyk.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.