×
Dzisiaj jest Środa, 03 Czerwca 2020 roku.

Koronawirus zaatakował także handlowe centrum Chojnic


Dodane: 2020-03-18

W środowe (18.03) południe sprawdziliśmy w jakim stopniu epidemia koronawirusa i wprowadzone obostrzenia dotknęły handel i usługi na chojnickim Starym Mieście.

Trasa naszego spaceru rozpoczęła się na ul. Myśliboja. Następnie ul. Gimnazjalną dotarliśmy na Stary Rynek. Idąc pierzeją z ratuszem doszliśmy na ul. Młyńską. Skręciliśmy w ul. Grobelną, by następnie ul. 31 Stycznia wrócić na Stary Rynek. Ostatni odcinek to ul. Kościuszki. Około 50% punktów było nieczynnych. Pozostałe miały skrócone godziny pracy, kolejka do niektórych mogła być tylko na zewnątrz lokalu, były także limity ilości klientów jednorazowo w nich przebywających. Na drzwiach bywały kartki z prośbami, by przebywać w środku w odległości 1 m lub 1,5 m od obsługi i innych klientów. Zdarzały się deklaracje, że dany punkt usługowy funkcjonuje tylko zdalnie poprzez Internet czy telefon. Była też prośba, by wchodziła do środka osoba, która nie ma jakichkolwiek objawów przeziębienia czy kataru.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.