×
Dzisiaj jest Piątek, 29 Maja 2020 roku.

Czerscy radni wysłuchali `wirusowych` informacji burmistrza


Dodane: 2020-03-24

Dziś (24.03) odbyły się obrady XIX sesji Rady Miejskiej w Czersku. Porządek obrad został rozszerzony o punkt pn. "Informacja Burmistrza Czerska o działaniach podjętych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2."

Wystąpienie w tej sprawie w naszej relacji, która jest zapisem retransmisji realizowanej przez UM Czersk, burmistrza Przemysława Bieska - Talewskiego, jest od 5.20 minuty do 16.30 minuty nagrania. Na zakończenie sesji głos zabrała radna Lidia Kroplewska (od 1.18.10), przewodnicząca Komisji Zdrowia i Problemów Społecznych, która zaapelowała do mieszkańców Gminy Czersk o przestrzeganie zaleceń związanych z epidemią koronawirusa. Do mównicy podeszła z założoną maseczką (po chwili ją zsunęła, gdyż utrudniała mowę) i w rękawiczkach.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.