×
Dzisiaj jest Poniedziałek, 01 Czerwca 2020 roku.

Zmaluj coś i wrzuć do Gniazda - odcinek 1


Dodane: 2020-03-26

"Gniazdo - pracownia plastyczna Chojnickiego Centrum Kultury - rozpoczyna naukę rysunku i malarstwa w sieci. Instruktorzy Elka Jakubowska i Jarek Urbański przygotowali serię filmików instruktażowych, w których w przystępny sposób udzielają internautom praktycznych wskazówek z zakresu rysunku i malarstwa.

Filmiki będziemy publikować na naszej stronie internetowej i na Fecebooku. W ten sposób chcemy zachęcić pozostających w domach adeptów sztuki do aktywności artystycznej. Prace stworzone przy pomocy filmików można przesyłać przez messangera na Facebook pracowni plastycznej Gniazdo, a najlepsze zostaną opublikowane.

Lekcje internetowe pracowni Gniazdo skierowane są przede wszystkim do dzieci i młodzieży w wieku szkolnym, ale korzystać z nich mogą wszystkie osoby, które w domowym zaciszu chcą przyjemnie i kreatywnie spędzić czas."

W pierwszym odcinku jest lekcja malowania nadmorskiego krajobrazu. Nagranie zrealizowane przez Chojnickie Centrum Kultury. Tekst artykułu ze strony ChCK.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.