Akcja #MójDomKultury - długa lista zwycięzców!

Dodane: 2020-06-09

Chojnickie Centrum Kultury pod koniec marca uruchomiło internetową akcję #MójDomKultury, zachęcającą do bycia aktywnym artystycznie we własnym domu podczas lockdownu.

Internauci przez dwa miesiące dzielili się swoimi materiałami umieszczanymi w mediach społecznościowych w ramach inicjatywy pod hasztagiem #MójDomKultury. W rezultacie udało się zebrać około 150 prac i wykonań artystycznych, z czego finalnie wyróżniono 26 osób. Jury, składające się z przedstawicieli Chojnickiego Centrum Kultury i Fundacji Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej, postanowiło nagrodzić większą liczbę twórców, niż początkowo zakładano.

Chojnickie Centrum Kultury: „Początkowo zakładaliśmy, że wyróżnienia przyznamy dziesięciu osobom, jednak ilość nadesłanych materiałów, a także ich wysoki poziom, skłoniły nas do rozbudowania wstępnych założeń.” Twórcy otrzymają̨ szansę zaprezentowania się̨ w Chojnickim Centrum Kultury w ramach cykli wydarzeń tematycznych. O szczegółach dowiemy się wkrótce. Chojnickie Centrum Kultury

Tagi: