W Czersku kontynuują akcję `Jedno dziecko, jedno drzewo`

Dodane: 2020-09-11

Nadleśnictwo Czersk i Urząd Miejski w Czersku po raz drugi organizują akcję sadzenia drzew w parku Borowiackim. Swoje rośliny będą mogły posadzić, wraz z rodzicami oczywiście, dzieci urodzone od października 2019 roku do 20 września tego roku.

Ta druga data jest terminem, do którego czekamy na Wasze zgłoszenia. W zeszłym roku wspólna akcja leśników i urzędników cieszyła się sporym zainteresowaniem mieszkańców gminy Czersk. W związku z tym nadleśniczy Ireneusz Bojanowski i burmistrz Czerska Przemysław Biesek-Talewski podjęli decyzję, że w tym roku odbędzie się druga edycja sadzenia drzew w parku Borowiackim.

Swoją roślinę w tej części miasta będą mogli posadzić dla swoich dzieci rodzice pociech z gminy Czersk, które urodziły się w czasie od października 2019 roku do 20 września tego roku. Żeby wziąć udział w akcji trzeba wysłać do nas zgłoszenie na maila promocja@czersk.pl. W zgłoszeniu prosimy podawać imię i nazwisko dziecka, datę jego urodzenia oraz telefon kontaktowy do rodzica. Możecie zgłaszać się do 20 września. Wspólne sadzenie drzew odbędzie się w sobotę 3 października. Każda z rodzin otrzyma drzewko, które później będzie rosło wraz ze swoim małym patronem.

Tekst i zdjęcie - UM Czersk.

Tagi: