Chojnicki Alarm dla Klimatu zaprasza do konkursu `Smogowi mówimy STOP`

Dodane: 2020-10-29

Chojnicki Alarm dla Klimatu zachęca do wzięcia udziału w konkursie plastycznym i filmowym, który dotyczyć będzie działania na rzecz ograniczenia smogu w naszym mieście.

Traktując z głębokim zaniepokojeniem fakt zanieczyszczenia powietrza przez smog oraz zagrożenia, jakimi on skutkuje dla zdrowia i życia mieszkańców, Stowarzyszenie „Chojnicki Alarm dla Klimatu” zaprasza do udziału w konkursie „Smogowi mówimy STOP”. Konkurs jest dofinansowany przez Gminę Miejską w Chojnicach.

Zaproszenie skierowane jest do dwóch grup. Pierwszą stanowią podopieczni chojnickich przedszkoli i szkół podstawowych, a dugą uczniowie chojnickich szkół ponadpodstawowych i pełnoletni mieszkańcy Chojnic nie będący uczniami szkół ponadpodstawowych. Zadaniem uczestników grupy pierwszej jest przygotowanie pracy plastycznej, a drugiej nagranie i zmontowanie filmu krótkometrażowego. Na Wasze prace czekamy do 17 listopada 2020 r. Wszystkie szczegóły znajdują się w regulaminie na stronie ChCK.

Prace należy nadsyłać na adres: Chojnickie Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1, 89-600 Chojnice z dopiskiem „Smogowi mówimy STOP”. Zachęcamy do udziału. Dla nagrodzonych przewidziane atrakcyjne nagrody.

Tekst i grafika - ChCK.

Tagi: