ChCK ogłasza konkurs plastyczny i filmowy `Nie ma jak u Dziadków`

Dodane: 2020-12-21

Chojnickie Centrum Kultury zachęca do wzięcia udziału w dwóch konkursach, których tematem przewodnim będzie zbliżający się Dzień Babci i Dziadka.

Celem konkursów jest złożenie dziadkom życzeń w oryginalnej formie. Można to zrobić poprzez udział w konkursie plastycznym pt. „Portret Babci i Dziadka” lub nagrywając filmik krótkometrażowy, który będzie „Laurką dla Dziadków”. Może to być dowolna forma artystyczna, np. recytowany wiersz, śpiewana piosenka, lub inna interesująca i kreatywna forma prezentacji. Limit czasowy to 3 minuty.

Propozycja ChCK kierowana jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W obu konkursach zachęcamy do udziału również osoby dorosłe - przecież nie tylko dzieci mają dziadków! Termin nadsyłania prac upływa 15 stycznia 2021 roku.

Prace plastyczne należy przesłać w formie zdjęć:
- jednego, które ukazuje pracę w fazie jej powstawania,
- drugiego finalnego, po skończonym procesie twórczym.
Dozwolone są różne techniki plastyczne, format dowolny. W treści maila należy podać: imię i nazwisko autora, kategorię wiekową i nr telefonu. Zdjęcia należy przesyłać mailowo na adres: konkurs@ckchojnice.pl

Plik wideo z nagranym filmem można dostarczać:
- poprzez platformę WeTransfer.com na adres konkurs@ckchojnice.pl
- na trwałym nośniku pocztą tradycyjną lub kurierem na adres: Chojnickie Centrum Kultury, ul. Swarożyca 1, 89-600 Chojnice. Przesłany plik powinien zawierać: imię i nazwisko autora, kategorię wiekową, nr tel./e-mail.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na naszej stronie. Przewiduje się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu, które jednak uzależnione będzie od aktualnej sytuacji epidemiologicznej. Szczegóły w REGULAMINIE.

Tagi: