Stowarzyszenie `Charzy zaprasza do udziału w projekcie `Paszport do Natury`

Dodane: 2021-06-16

Stowarzyszenie "Charzy" oraz GOK w Chojnicach zaprasza do udziału w niezwykłej podróży do miejsc wyjątkowych i cennych przyrodniczo powiatu chojnickiego pn. "Paszport do Natury". Zabawa zaczyna się 15 czerwca, a kończy 15 września 2021 r.

Czym jest „Paszport do Natury”? To turystyczno-edukacyjny projekt, podczas którego odbędziesz niezwykłe wyprawy m.in. po malowniczych zakątkach Światowego Rezerwatu Biosfery Bory Tucholskie. Swoje wycieczki możesz rozłożyć w czasie, łączyć w dowolne ścieżki i tworzyć własne konstelacje podróży! Chociaż natura nie wymaga od ciebie paszportu, to jednak nasz Paszport przyda się jako przewodnik w terenie i jako przepustka do zdobycia nagrody. Mamy nadzieję, że nasze propozycje wypraw zaskoczą cię swoją wyjątkowością, urzekną krajobrazami, zainspirują wspaniałą atmosferą. Ruszaj więc w drogę, zbieraj wspomnienia i rób zdjęcia.

Nagrodą będzie nie tylko piękno natury, ale przy odrobinie szczęścia również jedna z wielu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez Starostę Powiatu Chojnickiego, Stowarzyszenie „Charzy...” i zaprzyjaźnionych właścicieli firm z branży turystycznej.

W każdym z 10 miejsc wskazanych w Paszporcie znajdziesz tabliczkę z hasłem i kodem QR. Odnalezione hasła należy wpisać w odpowiednie pola do Paszportu, a kod QR jest bezpośrednim linkiem do strony opisującej miejsce, w którym się właśnie znajdujesz. Na tylnej okładce Paszportu znajduje się kod QR, dzięki któremu możesz zobaczyć mapę swojej podróży.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród należy - po odwiedzeniu wszystkich 10 miejsc i po wpisaniu wszystkich 10 haseł - swój Paszport odesłać pocztą lub przekazać osobiście do Gminnej Informacji Turystycznej w Charzykowach, ul. Jeziorna 54, 89-606 Charzykowy do 15.09.2021 r. Losowanie nagród nastąpi w dniach 15-30 września 2021 r., a jego wyniki ogłosimy w lokalnych mediach. Zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie o zdobyciu i sposobie odbioru nagrody. Pamiętaj
o tym, aby oddany organizatorom Paszport zawierał kontaktowy numer telefonu osoby dorosłej.

UWAGA! Paszporty mogą być także pobierane przez dzieci i młodzież do lat 18-tu, ale tylko w obecności osoby dorosłej (prawnego opiekuna). Lista miejsc, gdzie można je otrzymać bezpłatnie, jest na stronie GOK Chojnice.

Tekst i grafika - GOK Chojnice.

Tagi: