Co Jest Grane w Chojnicach i okolicach?

Dodane: 2021-11-29

Co Jest Grane w Chojnicach i okolicach?

 4 grudzień (sobota)
10.00 - Mikołajkowy Turniej Łuczniczy. Miejsce - sala gimnastyczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach. Organizatorem jest Bractwo Rycerskie Herbu Tur.
17.00 - Koncert piosenki poetyckiej „Echo z dna serca” Pawła Ruszkowskiego. Miejsce - Chojnickie Centrum Kultury. Bilety do nabycia w kasie ChCK lub na ckchojnice.pl w cenie 20 zł i 15 zł.
9 grudzień (czwartek)
18.00 - Koncert "Magda Steczkowska – kolędowo". Miejsce - Chojnickie Centrum Kultury. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w Promocji Regionu Chojnickiego, kasie ChCK i przez internet. 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośniki do witryn internetowych ośrodków kultury w regionie

Brusy   Gmina Chojnice  Chojnice  Konarzyny  Sępólno Kr.  Tuchola  Człuchów  Kościerzyna   Bytów   Szczecinek  Więcbork   Kamień Kr.  Karsin   Kino w Człuchowie  Kino w Sępólnie Kr.

Link video, to zapis fragmentu koncertu kolęd w wykonaniu Magdy Steczkowskiej. Jej koncert w Chojnicach będzie w ChCK 9.12.2021.

Tagi: