×
Dzisiaj jest Środa, 24 Lipca 2019 roku.

Przy kawie w Sukiennicach 16.09 cz.3 - o pracy Komisji ds. Oznakowania Ulic


Dodane: 2014-09-17

Wydanie programu na żywo "Przy kawie w Sukiennicach" z 16.09.2014, w której wzięli udział: Arseniusz Finster (burmistrz, Program 2014), Michał Knitter (Platforma Obywatelska, członek Rady Powiatu PO), Kamil Kaczmarek (Projekt Chojnicka Samorządność) oraz Andrzej Dolny (Prawo i Sprawiedliwość). Moderatorem dyskusji był Jerzy Erdman z Chojnice TV.
W części trzeciej uczestnicy programu rozmawiali o pracy Komisji ds. Oznakowania Ulic. Na zakończenie wspomniano o realizacji obietnicy Arseniusza Finstera, że we wrześniu wykąpie się w stawie parku 1000-lecia.
Program był realizowany w Restauracji Sukiennice. Transmitowany był na żywo przez www.chojnice.tv przy współpracy z Axel Video Studio.

W części pierwszej dyskutowano o zmianach w systemie zagospodarowywania odpadów, które mają być przyjęte na sesji RM Chojnic 22.09.2014, natomiast w drugiej  o funkcjonowaniu systemu stypendiów dla sportowców i zmianach w organizacji pracy komisji stypendialnej.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.