×
Dzisiaj jest Wtorek, 10 Grudnia 2019 roku.

Przy kawie w Sukiennicach 23.09 cz.1 -jak zachęcić do korzystania z usług MZK?


Dodane: 2014-09-23

Wydanie programu na żywo "Przy kawie w Sukiennicach" z 23.09.2014, w której wzięli udział: Antoni Szlanga (Program 2014), Grzegorz Wirkus (Platforma Obywatelska), Mariusz Brunka (Projekt Chojnicka Samorządność) oraz Bartosz Bluma (Prawo i Sprawiedliwość). Moderatorem dyskusji był Jerzy Erdman z Chojnice TV. Program nagrywany z udziałem publiczności.

W części pierwszej uczestnicy programu rozmawiali o tym, jak zachęcić chojniczan do częstszego korzystania z usług komunikacji publicznej.

Program był realizowany w Restauracji Sukiennice. Transmitowany był na żywo przez www.chojnice.tv przy współpracy z Axel Video Studio.

W części drugiej oceniono dotychczasową współpracę władz miasta z miejscowymi uczelniami wyższymi, podawano pomysły na jej rozwój.

W części trzeciej dzielono się pomysłami na ożywienie ostatniej niezagospodarowanej części parku 1000-lecia.


Strona główna | Reklama | Kontakt

chojnice.tv 2013 ©
Prawa autorskie do artykułów publikowanych w portalu są własnością ich autorów lub redakcji czasopism, w których zostały zamieszczone.
Projekt i wykonanie portalu Webrise.pl

Wykonanie portalu Chojnice TV zostało sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.