Od 5.10 ratusz i UG, od 6.10 Starostwo, wprowadzają obostrzenia dla interesantów

Dodane: 2020-10-06

W poniedziałek (5.10.2020) Burmistrz Chojnic Arseniusz Finster oraz Wójt Gminy Chojnice Zbigniew Szczepański wprowadzili w swych urzędach obostrzenia w przyjmowaniu interesantów. Następnego dnia (6.10) podobnie postąpił Starosta Chojnicki Marek Szczepański.

"Burmistrz Miasta Chojnice informuje, iż w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa od dnia 5 października 2020 roku wstęp interesantów do Urzędu Miejskiego w Chojnicach będzie odbywał się według następujących zasad:

1. Wszelkie podania, wnioski, pisma, zapytania oraz pozostałą dokumentację należy składać w skrzynce pocztowej znajdującej się przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Chojnicach, za pośrednictwem placówki pocztowej, bądź kontaktować się bezpośrednio z pracownikami Urzędu Miejskiego w Chojnicach  telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej bądź poprzez system ePUAP (elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej). Wykaz numerów telefonów oraz adresów mailowych dostępny jest na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Chojnicach www.miastochojnice.pl oraz pod numerem telefonu 52 39 718 00.

2. Urząd Stanu Cywilnego w Chojnicach będzie przyjmował tylko i wyłącznie po uprzednim telefonicznym ustaleniu godziny przyjęcia interesanta. Ustalenie terminu i godziny przyjęcia interesantów w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chojnicach należy uzgodnić telefonicznie pod numerem telefonu 52 39 718 00 wew. 34, 30, 56 lub telefon komórkowy 500-825-087. (...)"

Więcej szczegółów Zarządzenia Burmistrza Chojnic na stronie UM Chojnice.

Treść Zarządzenia Wójta na stronie UG Gminy Chojnice.

Treść Zarządzenia Starosty Chojnickiego z 6.10.2020 na stronie Powiatu.

Tagi: